Armsa ratsutaja sünnipäev

Hobuseid üle kõige armastava tüdruku soov imekaunist sünnipäevast täitus. Terve õu sai justkui imeväel täis väiksemaid ja suuremaid hobuseid, kes kappasid ringi aias ning piilusid imekauneid maiustusi. Pitskardinate ja põhupakkidega kujundatud fotonurgas võisid väiksed pidulised lausa hobuse selga istuda ja ehtsaks ratsutajaks kehastuda. Loomulikult said kõik peole tulnud lapsed ratsutada ehtsa poniga.

23 fotot

Merineitsi pidu

Soojadel suveõhtutel võib veekogude ääres näha, kuidas imekaunid merineitsid suplevad ja maiustavad meritähtede, krabide ja ehtsate pärlitega.

16 fotot

Baleriini roosa unelm

Paljude väikeste tüdrukute unistuseks on tunda ennast staarina tantsulaval, kus lendlevad baleriinid ja nende õhulised seelikusabad. Kuna sünnipäev on soovide täitumise aeg, siis andsime meie oma panuse selleks, et luua helge ja roosa baleriini unelm, kus Karolyl oleks võimalus nautida oma tähtsat päeva. Me katsime magusa- ja joogilaua ning kujundasime väikese fotonurga, et kõik erdad emotsioonid talletatud saaksid. Selle viimase ülesande võttis enda peale andekas fotograaf Kristel Vask. Oleme eriti tänulikud Karolyle ja tema emmele võimaluse eest kujundada see roosa unelm.

22 fotot

Väikeste preilide disko

Tantsimist üle kõige armastavad Meribel ja Marleen said koos oma sünnipäeva tähistada diskorütmide saatel ja sillerdava diskopalli valguses. Seetõttu kaunistasid seda pidu glamuursed ja sädelevad suupisted, näiteks magusad mikrofonid ja krõbedad tähekesed. Kuna tegemist oli väikeste diskostaaridega, siis serveerisime paljud toidud tähekese kujulisena, alates võileibadest kuni puuviljadeni.

15 fotot

Kossuässa sünnipäev

Ühe aktiivse poisikluti sünnipäeva on igati tore tähistada sportlikus vaimus. Sellel peol oli lastel võimalus ennast välja elada vahvaid pallimänge mängides. Ka toidulaud sai kujundatud sünnipäevalapse lemmikust- korvpallist inspireerituna. Minipitsad said endale selga kossusärgid ja korvpalli meenutavaid komme serveerisime pisikestest korvirõngastest. Popcorni ja krõpsu söödi mugavatest pabertuutudest, mis olid samuti temaatiliste piltide ja mustritega

8 fotot

Legodest ehitatud sünnipäev

Ühe õige legomeistri sünnipäev peab ju otse loomulikult olema lego teemaline. Seda värvilist sünnipäeva korraldada oli tõeliselt lõbus, sest saime ise palju klotsidega mängida ja nendest erinevaid dekoratsioone ning detaile meisterdada. Nagu õigel ehitusplatsil kombeks, nii ka sellel peol, said kõik külalised kasutada legomeeste kiivreid. Peale väsitavat ehitustööd sai keha kinnitada söödavate soolaste ja magusate legoklotsidega. Samuti ei puudunud sellelt peolt lõbus fotonurk, kus ise legomehikeseks kehastuda

11 fotot

Meistrimeeste pidu

Väikeste meisterdajate peo tarvis sai piduliste laud seekord kaetud erinevate ehitustööriistadega. Ehitustiimi kasutuses olid imemaitsvad mutrivõtmed, saed, kruvikeerajad, mutrid, köis jne. "Ohtlik ala" sai märgistatud erinevate teetööle viitavate siltide ja piirdelindiga

13 fotot

 Värviline kevadpidu

Kui lõpuks saabus kaua oodatud kevad, tulid pehmed jänkud ja armsad tibud ka Keiti sünnipäevale. Nad hüppasid ringi lilleaias, veeretasid värvilisi mune, näksisid priskeid porgandeid ja värskeid aedvilju. Peale väsitavat peotralli läksid kõik väiksed külalised puhkama oma pehmetesse pesadesse.

12 fotot

Batman on hoos

Ühel mustjalt pimedal ööl, kus vaid kuldkollane kuu lisab varje, on suurte kõrghoonete vahel lendamas nahkhiired, kuid mitte tavalised, vaid supervõimetega-sellised, kellega kaasas käib mürts ja pauk!

9 fotot

Tervitades beebi Oscarit

Iga uue ilmakodaniku sünd siia maailma on justkui väike ime. Selle tähistamiseks kogunesid kokku nii pere kui sõbrad. Seda imearmast lapsukest tervitama tulnud külalisi kostitati erinevate maiuspaladega, mis kõik olid pruunides, valgetes ja rohelistes toonides. Beebi Oscar sai igati sooja vastuvõtu osaliseks.

11 fotot

Ees sind ootab talvevõlumaa

Kuigi päkapikud ei jaluta paaris ja kingikotid kuhjatud ei ole saani- on talvel meile siiski palju rõõmu pakkuda. Lumehelbed, lumememmed, kelgutamine ja karge talveilm olid inspiratsiooniks ühe talvise magustoidulaua kujundamisel. Hoolimata asjaolust, et kutsumata külalisena ilmus kohale ka härra Pakane isiklikult oma täies hiilguses, ei seganud see meie vapraid pidulisi talverõõmudest täit mõnu tundmast. Aga mõnel lumememmel õnnestus siiski ära sulada... :)

11 fotot

Väikese rallimehe sünnipäev

Näib, et Pikne McQueenil juba fännidest puudust ei tule. Tulge ja kihutage siis koos meiega selles vahvas rallimaailmas. Tuleb vaid parklast sobiv sõiduriist valida ja reis võib alata. Et mootor ikka korralikult käivituks, tuli teha vaid väike peatus tanklas, kust sai kanistritest endale meelepärast kütust valada. Näksimiseks mõeldud suupisteid said tõelised rallimehed ampsata ehtsatest võidukarikatest. Selleks, et tuurid liigselt hoogu ei koguks ning mootori ülekuumenemist ei tekiks, võis sellelt peolt leida mitmeid valgusfoore, nii õhupallidest meisterdatud, kui ka toidulaualt küpsiste kujul. Samuti sai iga väike rallitaja poseerida pjedestaalil- et ikka vahva mälestus ka pärast pidu edasi kestaks!

14 fotot

Pikne Mcqueeni fänni sünnipäev

Kui sul on kodus väike Pikne Mcueeni fänn, kes une pealt teab kõigi tegelaskujude nimesid, siis ei ole kahtlustki, et tema sünnipäev peab olema samuti teemakohane. Sellel peol said lapsed mängida kõikvõimalikke Pikneteemalisi rallimänge, veeretada ehtsaid rehve ja sõita põrandale joonistatud Radikaribi linna teid mööda. Kuna vahepeal peavad autod ka tankimas käima siis selleks tarbeks sai eraldi kujundatud väike tanklapeatus, kust igaüks leidis endale kõige sobivama kütuse. Kõige krooniks said lapsed maiustada imekena ja maitsva Pikne tordiga

9 fotot

Piraatide möll

Tere tulemast piraatide maailma! Aga olgem ettevaatlikud, sest sellele teekonnale jäävad kahurikuulid, vitamiinipommid ja meremiinid. On kuulda kondiklõbinat ja hammaste plaginat. Purjekad on suundumas rünnakule ning juhuks, kui mõni neist peaks saama ohtliku tabamuse vaenlaselt, on ootevalmis ka päästepaadid. Merevee sügavustest võib aga leida nii kaheksajalgu kui kuldkalasid. Kogu selle seiklusliku maailma koondasime me väikeste piraatide toidulauale. Lisaks sai iga mereröövel omale kapteni mütsi ja silmaklapi. Üheskoos meisterdati mõõkasid ja otsiti aaret

16 fotot

Väikeste sõdurite pidu

Selle peo käigus said väikesed poisid ja tüdrukud kehastuda sõjaväelasteks. Põnevust pakkus laburindis kaaslaste taga ajamine ja laserpüssidega kõmmutamine. Lisaks tuli ajusid ragistada viktoriini käigus, kus parimad said auhinnaks pisikesed sõdurnukud

5 fotot

Spidermani pidu

Kui sul on poeg, siis tõenäoliselt pole pääsu Spidermani hullusest. Seega, miks mitte üllatada oma last tema lemmikkangelase peoga!

7 fotot

Pisikese poisi sünnipäev

Lihtne moodus muuta sünnipäeva eriliseks on valida kaunis värvide kombinatsioon

8 fotot