Me poleks eales uskunud, et esmapilgul nii lihtsana tunduv peo korraldamine võib meile sellist rõõmu pakkuda ning seejuures positiivset energiat tekitada. See on meie jaoks maailm, kus ei ole reegleid ega piire, selle sees olles tunneme end justki oleksime tagasi lapsepõlves ning kõik, mis on kättesaadav, on inspireeriv ning sobib imehästi mängimiseks. Meile piisab juba väikesest vihjest ning meie fantaasia läheb lendu ja silme ette hakkavad ilmuma kõiksugu pildikesed, mis mõne hetke pärast juba tervikliku loo jutustavad. Just nimelt, meie arvame, et igal peol on külalistele justkui oma lugu jutustada.

meist 4Meile meeldib inimeste soove ja unistusi ellu viia, neid naeratama panna, üllatada. Me lähtume põhimõttest, et kui me suudame teistele head teha ja kasvõi grammikese nende ootusi ületada, saame me samamoodi kogeda headust ja rõõmu. Meie väärtustame siirast ja vahetut suhtlust. Meile meeldib kuulata lugusid armumistest ja abieluettepanekutest, lastest ja nende hobidest, unistustest ja fantaasiatest, mida tahaks kasvõi korraks kogeda ja pildile jäädvustada.

Pidude disainimise juures meeldib meile taaskasutuse ideid rakendada ja detailidena kasutada selleks mitte ettenähtud elemente. Meie jaoks on puhas rõõm kui saame omavahel kombineerida luksuslike ja vintage detaile. Samas kujundame alati ka suure kirega laste sünnipäevasid, sest need on niivõrd fantaasiaküllased ja annavad meile vaieldamatult suurima mänguruumi.

Hoiame ennast pidevalt kursis uusimate trendidega toitlustuses, meelelahutuses, sisekujunduses, floristikas. Meile meeldib filosoofia: „kui kuidagi ei saa, siis meie kuidagi ikkagi saame“.