piretMõned head aastad tagasi, kui Piret oli Tartu Ülikooli matemaatikateaduskonnas õpingutega ühele poole saanud ning pangas töötamise kogemuse kätte saanud, asus ta oma hinge toitma loominguliste tegevustega. Ta osales sisekujundaja-, käsitöö-, lilleseadja- ja fotograafia kursustel. Viimase valdkonnaga on Piret olnud tihedamalt seotud, pildistades nii erinevaid tooteid kui ka vahvaid peresid. Eriti meeldib talle aga pildistada lapsi, kuna nad on nii vahetud ja siirad. Kuigi lapse tähelepanu saamine kaamerasse võib võtta aega, siis on tulemus alati seda väärt.

Nüüdseks on armastus disaini vastu toonud teda stilisti ja pidude dekoreerija ameti juurde. Piret on hämmastavalt innustunud erinevate esemete ja värvide kokkusobitamisest. Sellega tegelemine on nagu elueliksiir, mida ta lahkelt ka teistelegi jagada soovib. Ideed tulevad elust enesest, nii lastega mängides, looduses jalutades kui ka reisil olles. Väikesest Toscana külakesest pärit idee võib saada täiesti ainulaadse teostuse karmimas põhjamaises kliimas. Piretile pakub suurt rõõmu peo dekoreerimine, mis on pisemate detailideni viimistletud ja ideaalselt kokku sobiv. Võimalusel valmistab ta paljud dekoratsioonid ise käsitööna.

Kuna Piretile meeldib küpsetada, siis võib mõnikord ka tema retsepti järgi tehtud koogike peolauale tee leida. Piretile on vaimujõu andjaks ka tema ligi sada aastat tagasi juugendstiilis ehitatud kodu, kus ta elab koos oma suurepärase mehe Ahtiga ja kolme pisut üleannetu poja Karlose, Robini ja pesamuna Lukasega.