Kuldne 30

15 fotot

Oscar gaala

9 fotot

Need vanad armastusfilmid

Kui sinu armastuslugu on justnagu ühe klassikalise väärtfilmi süžee siis pulmaastapäeva tähistamiseks on parim viis meenutada kallimaga neid imelisi kaadreid oma kooselust, koduhoovi romantilise tähistaeva all vaadata privaatselt välikino ning maitsemeeli hellitada imeliste suupistetega.

15 fotot

Pokkeri pidu

Lõbusa ja mängudest tulvil õhtu staarid olid ärtu emand ning poti kuningas. Uhkete kaardimajade vahel veeresid täringud ning panused olid krõbedad

12 fotot

Eesti 95

7 fotot

Sõbrapäev

9 fotot

Soojad mälestused sõpradega

Parim viis kargel jaanuariõhtul oma sünnipäeva tähistamiseks on veeta õdus õhtu oma parimate sõpradega ja meenutada koos aegu mil vaid fotolint salvestas armsad mälestused. Külaliste üllatamiseks oli sünnipäevalaps valinud välja meeleolukaid ühiseid fotosid sõpradega, mida kasutasime peo dekoreerimisel. Piltidest inspireerituna valmisid vanast ilmutuse läbinud fotolindist teeküünlatopsid ning lauale nimekaardid. Peo soojade pruunide toonide juurde sobitasime suuri rannakivisid ning kontrasti loomiseks kasutasime õrna kipslille. Kõik sõprade head mõtted pandi peo jooksul kenasti sõbraraamatusse kirja. On mida 30 aasta pärast naerulsui meenutada. Ka iga külaline sai sünnipäevalapse poolt kingituseks väikese purgikese magusa üllatusega. Loomulikult nauditi õhtu jooksul kohvik Truffe parimaid sööke ja jooke.

16 fotot

Glamuurne aastavahetus

Et 30nes eluaasta saaks suurejooneliselt ja meeldejäävalt vastuvõetud, korraldasime aasta viimastel päevadel ajarännaku tagasi 30ndatesse aastatesse. Peo peasüüdlane The Great Joel kuulutati tagaotsitavaks ning kõikidel külalistel paluti tema tabamiseks ajastukohaselt maskeeruda. Ka sündmuspaiga Volga restorani maskeerisime mustas ja kuldses võtmes. Peole sissepääsu tagas sõrmejälje andmine ning pistise ja altkäemaksu jätmine peoperemehele. Salajased vihjed, ettepanekud ning soovitused said asjaosalised vormistada autentsel trükimasinal või tindi ja sulega nagu tol ajal kombeks oli. Turvalisuse huvides jäädvustati kõik vuntsikandjad ja musisuud spetsiaalselt selleks tarbeks sisustatud fotonurgas, mida dikteeris oma kullipilguga Lauri Laan. Kogu õhtu vältel andsid tagaajamisele hoogu juurde suurepärased maitseelamused ja spetsiaalselt selleks peoks villitud joogid.

28 fotot

Sushisõbra sünnipäev

Mis võiks olla parem sünnipäevakingitus suurele sushisõbrale kui sushikoolitus Jaapani muusika ja dekoratsioonide keskel. Silmailu pakkusid paberlaternad, hieroglüüfid, bambusoksad ja orhideed. Lisaks sushi valmistamisele said külalised õppida selgeks mõned jaapanikeelsed sõnad, mida võis leida nii seintelt kui ka joogipudelitelt. Suupistelaual olid krõbedad õnneküpsised, mille sees peidus toredaid aforisme

16 fotot

Veinisõbra sünnipäev

Ühe mõnusa veiniõhtuga käib ikka kaasas õdus küünlavalgus ja hubane atmosfäär. Täpselt sellise olemise kujundasime veinikeldrisse Reserva vinoteek. Veeretasime kohale vanad veinitünnid, millele paigutasime puidust lauad serveeritava toiduga. Magusroad aga leidsid omale koha veinikastide peal. Ühe toreda vanaisa kapist tõime lagedale väga vana kohvri, kuhu saime paigutada sünnipäevalapse kingitused. Läbivalt kasutasime detailidel punast pitsatit, millel oli sünnipäevalapse nimetäht. Veinikorkidest meisterdasime suure T-tähe, mis koos värskete basiilikutega seinal rippudes mõnusat meeleolu lõid

17 fotot

Sügise võlud

Sel korral andis Memory Makers oma panuse ühe väärika proua sünnipäevapeo korraldamisse. Täitus selline kaunis number nagu seda on 88! Ühe aasta möödumist selles imelises maailmas tasub tähistada ka soliidsemas eas. Inspiratsiooniks oli meile sügise küpsus ja värvikirevus. Seetõttu staaritsesid lauakaunistustena eelkõige uhked kõrvitsad, kelle taustaesinejateks olid tammetõrud, pähklid ja kibuvitsa marjad. Loomulikult ei jäänud sellest ansamblist puudu ka sügise kroonjuveel- vahtraleht, mis kaunistas lauda, küünlaid ja nimekaarte. Mõned neist rippusid ka lae all, tekitades sügisese lehesaju efekti. Sellele kõigele lisas hubasust soe küünlavalgus.

12 fotot

Romantika kahele

Pulmaaastapäeva tähistamiseks lõime kahele armunule vana ja väärika tammepuu alla mõnusa väikese pinkniku, kus pehmetel patjadel ja pitskardina varjus teineteise embuses nautida hetke ja kosutavat toitu. Väikestesse purkidesse panime suitsulesta salati, kõrvale haukamiseks kanavõileib ja magustoiduks punases kuumakindlas potikeses kodune õunakook. Lõpetuseks kaunilt pakitud hõrgud trühvlid. Kaunistamisel lasime särada armastuse värvil- punasel. Sinna juurde lisasime rustikaalseid toone ja elemente. Punaseid roose ei pistnud me kombekohaselt vaasi, vaid need riputasime hoopis ülevalt alla, nii, et piknikulistel rooside silmailu ja õrn aroom kogu aeg meeli erutamas oleks.

14 fotot

Tüdrukuteõhtu Vintage Pink

Memori Makersil oli rõõm korraldada tüdrukuteõhtu tulevasele pruudile, kelle suureks lemmikuks on vintage. Sellest inspireerituna kujundasime õhtu, kus omavahel mänglesid vanaroosad ja valged toonid ning romantilised ja vanaaegsed kaunistused. Sobitasime kokku rustikaalsed detailid elegantsetega- pits kotiriidega, naturaalne nöör sametpaelaga ja vanad raamatud portselaniga. Romantilist meeleolu aitasid luua ka lihtsad ja armsad lillekimbud. Maiustuste laua krooniks oli hõrk Cafe Truffe crème brûlée valik, mida täiendasid väikesed valged ja roosad magusa ampsud. Kõik toidud said endale käsitsi valmistatud sildikesed ning moijtod valmistati mõnusatesse purgikestesse.

11 fotot