Family: LeokKas olete märganud kui kiiresti aeg lendab. Meil on alati kuskile kiire. Vahel ei mäleta, millal sai viimati koos sõpradega lihtsalt õhtul kohvi ja kooki nauditud. Ühel hetkel avastad, et ammusel sõbral on vahepeal sündinud laps. Vana pinginaaber on hoopiski teise linna kolinud.

Me võiksime rohkem veeta aega koos inimestega, kellest hoolime sest seeläbi loome endale mälestusi, mida ka 50 aasta pärast meenutada. Oleme pidude korraldamise ajal näinud palju ilusaid ja meeldejäävaid momente ning emotsioone, mis jäävad inimestele alatiseks alles. Ükskõik kuhu me ka ei läheks, hoolimata elektrikatkestusest või arvuti kõvaketta rikkest – mälestused koosoldud hetkedest ei kao kuskile, need on meil alati kaasas ja varnast võtta.

4(1)Lisaks suurte sündmuste tähistamisele on meie ümber igapäevaselt hulganisti võimalusi väiksemaid koosviibimisi korraldada. Olgu selleks siis aastaaja vahetumine, uus amet, või imemaitsev vein, mida sõpradega jagada. Juba ainuüksi väike kodune õhtusöök armsate sõprade seltsis annab meile suurepärase võimaluse luua ilusaid ja kauakestvaid mälestusi. Kodused peod on alati väga hubased ja kui sellistele hetkedele lisada oma isiklikku stiili mõne lihtsa loomingulise detail näol, aitab see peo muuta veelgi meeldejäävamaks. Väikesed personaalsed ja üllatavad detailid lisavad igale peole isikupära ning lasevad külalistel ennast erilisena tunda.

Kõige tähtsamad iga peo puhul on selle külalised. Selleks, et külalised ennast mugavalt ja hästi tunneksid ning pidu naudiksid, peaks ka peovõõrustaja sama tundma. Kellelegi ei meeldi väsinud ja kurnatud peoperenaine. Seega, miks mitte säästa oma energiat ning paluda appi kedagi, kes saab aidata selles, milleks endal parasjagu aega ei ole. Arvame, et pidude korraldamine peaks olema niivõrd nauditav protsess, et tekiks soov seda ikka ja jälle korrata.

Kui soovid olla peakülaline omaenda peol, ilma et peaksid millegi pärast muretsema, oled just õiges kohas. Sest meie eesmärk on muuta iga sündmus meeldejäävaks ja ainulaadseks kogemuseks, mida kümnete aastate pärast meenutada.

Meie erineme traditsioonilistest peokorraldajatest selle poolest, et spetsialiseerume disainile ja meil on tugev fookus justnimelt stilistikal ja detailidel. Me disainime peod pisut teisiti ja meil puudub selleks mingi valem. See on loominguline protsess, mille käigus me mõtleme väljaspool piire ja raame. Me tahame inimesi üllatada ja inspireerida oma stilistika ja käekirjaga. Arvame, et iga sündmus võiks olla justkui käsitsi valmistatud ülikond.

Peo planeerimisel lähtume kõiges üldpildist ja meeleolust, mida saavutada soovime ning mõtleme läbi iga väikseimagi detaili disaini. Me kujutleme ette külaliste liikumist peopaigas alates saabumisest kuni lahkumiseni. Vajadusel paneme kokku peo stiili- ja inspiratsioonitahvli, kus on fikseeritud peo üldine nägu (värvid, detailid, söögid jne). Seda infot jagame ka oma suurepäraste koostööpartneritega, et nad oleksid teadlikud peo stiilist ja atmosfäärist, mida me saavutada soovime. Seeläbi saame garanteerida parima kvaliteedi ja tulemuse.