DSC_9859Armastusega välja valitud lilled, hoolikalt läbimõeldud lahendused, läbinisti ainulaadne disain, mis liigutab sind pisarateni. Ja mis kõige tähtsam – detailid, mis on meeleolukad, elegantsed, ükshaaval välja valitud, täielikult personaalsed ning omavad tähendust teie mõlema jaoks, detailid mis on loodud suure armastuse ja hoolega ning mida pole varem nähtud.

marii_eddy_04_2013_cam1_9889Pulmade disainimisel tugineme sellele, milline peaks olema pulma stiil ja meeleolu, sest seeläbi saame hakata valima detaile, mis teid iseloomustavad ja mis läbivad kogu pidu. Olgu selleks siis intiimne vaid teile kahele mõeldud pidu, õhtusöök pere ja sõprade ringis või suurejooneline tseremoonia uhkes mõisas. Meie disainime pulmad alati selliselt, et igal detailil oleks tähendus ning et tervikpilt peegeldaks seda, kes teie paarina olete. Arvame, et justnimelt mitmed omavahel sobitatud personaalsed detailid pulmas loovad kõige kauakestvamaid mälestusi. Meile meeldib stiilsetele elementidele veidi särtsu lisada, miksida elegantsi väikese killukese spontaansusega ning väljapeetud nüansse kõrvutada originaalsete detailidega, seda kõike eesmärgiga moodustada tõeliselt tähelepanuväärne ja ainulaadne pidustus.

400889_345568595527858_1475838826_nMeie teenus on kohandatud just täpselt teie soove arvestades, me ei paku kindlaid pulmateenuse pakette sest meie arvates peaks iga pidu olema justkui eksklusiivselt vaid teile eritellimusel õmmeldud kostüüm, mis istub seljas nagu valatult. Leiame igaühele just sellise stiili ja detailid, milles saab ennast mugavalt tunda, mis toob välja teie isikupära. Kui sa ei tea, mis teile võiks kõige paremini sobida, siis oleme selleks tarbeks siia lühidalt välja toonud vaid ühe valiku erinevaid pulmastiile, millest võib inspiratsiooni võtta:

Pulm koduaias – kui soovite hubast ja kodust pulma siis miks mitte korraldada see enda, sõbra või pereliikme aias, mis on aastatega juba nii armsaks saanud.

Pulm rannas – paarile, kes naudib lummavaid loodusvaateid, päikeseloojangut ning ilu lihtsates detailides. Meie abil saab teie pulmapäeva saatma mõnus merehõng ning detailid, mis toovad esile just teie personaalse stiili.

Privaatne pulm vaid kahele – kui teie prioriteediks on privaatne romantika ja sooviksite kahekesi põgeneda teiste pilkude eest ning lihtsalt abielluda kasvõi järgmisel nädalal. Selline uudne lahendus saab meie käe läbi täiesti ainulaadse stiili ja detailid.

Glamuursed pulmad – neile, kes soovivad oma elu olulisimal päeval tunda ennast elegantsete staaridena ning hindavad glamuuri ning väljapeetud nüansse. Aitame teil leida tipptasemel teeninduse ja parimad artistid.

Modernsed pulmad – paarile, kes hindab puhtaid, sirgeid jooni ja modernset disaini. Sama atmosfääri aitame luua ka teie elu kõige tähtsamal päeval.

Rohelised pulmad – hindate taaskasutust ja sooviksite võimalikult keskkonnasõbralikult oma pulmi pidada. Suurima rõõmuga leiame teile mitmeid originaalseid taaskasutuse lahendusi.

Rustikaalsed pulmad – kui armastate viibida palju õues, naudite maalähedust ning teil on oma eklektiline stiil, siis rustikaalsed pulmad on just teie jaoks. Meie aitame kokku miksida erinevaid detaile, et luua unikaalne pulmastiil, mida külalised kunagi ei unusta.

Vintage pulmad – paarile, kes hindab vana ja väärikat ning tahab selles võtmes ka oma pulmi pidada. Meie aitame teile luua vintage atmosfääri, andes vanadele elementidele uue elu ning luues seeläbi tõeliselt unikaalsed pulmad.

Mängulised pulmad – paarile kes on julged  ja naudivad väikese kiiksuga detaile ning soovivad sel tähtsal päeval oma külalisi lõbustada. Aitame leida teie ilusale pulmapäevale maitsekaid väikeseid ootamatuid ja üllatuslike elemente.